Search in Vlaams Parlement

Over Erik Derycke

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Kortrijk-Roeselare-Tielt (13 juni 1999 - 4 september 2001)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Kortrijk-Roeselare-Tielt (21 mei 1995 - 22 juni 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (31 januari 1984 - 12 oktober 1985)
  • Erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 17 oktober 2001)

Europese mandaten

  • Plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (4 november 1999 - 24 september 2001)
  • Vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (23 maart 1988 - 7 mei 1990)

Minister

  • Minister van Buitenlandse Zaken (23 juni 1995 - 11 juli 1999)
  • Minister van Buitenlandse Zaken en Ontwikkelingssamenwerking (22 maart 1995 - 22 juni 1995)
  • Staatssecretaris voor Ontwikkelingssamenwerking (7 maart 1992 - 21 maart 1995)
  • Minister van Ontwikkelingssamenwerking en minister, adjunct voor Wetenschapsbeleid (29 september 1991 - 6 maart 1992)
  • Staatssecretaris voor Wetenschapsbeleid (18 januari 1990 - 28 september 1991)

Grondwettelijk Hof

  • Rechter van het Grondwettelijk Hof (7 mei 2007 - 27 oktober 2019)
  • Rechter van het Arbitragehof (5 september 2001 - 6 mei 2007)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • SP (6 februari 1984 - 12 oktober 1985)

Geboren

Waregem op
Scroll to top