Search in Vlaams Parlement

Over Erik Arckens

Politieke carrière

Mandaten in andere deelstaatparlementen

  • Lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (13 juni 1999 - 12 juni 2004)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Onafhankelijke (20 juli 2011 - 24 mei 2014)
  • Vlaams Belang (30 juni 2009 - 19 juli 2011)
  • Vlaams Belang (15 november 2004 - 6 juni 2009)
  • VB (6 juli 2004 - 14 november 2004)

Geboren

Schaarbeek (Brussel) op
Scroll to top