Search in Vlaams Parlement

Over Eric Van Rompuy

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Vlaams-Brabant (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 25 september 2019)

Europese mandaten

  • Europees Parlementslid (28 augustus 1981 - 23 juli 1984)

Minister

  • Vlaams minister van Economie, KMO, Landbouw en Media (20 juni 1995 - 12 juli 1999)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CD&V (30 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • CD&V (6 juli 2004 - 6 juni 2009)
  • CD&V (1 oktober 2001 - 12 juni 2004)
  • CVP (29 september 2001 - 1 oktober 2001)
  • CVP (6 juli 1999 - 28 september 2001)
  • CVP (13 juni 1995 - 19 juni 1995)
  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)

Geboren

Ukkel (Brussel) op
Scroll to top