Search in Vlaams Parlement

Over Eric Pinoie

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 13 juni 1999)
  • Rechtstreeks verkozen senator (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Geco√∂pteerd senator (12 november 1985 - 12 december 1987)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)

Geboren

Harelbeke op

Overleden

Scroll to top