Search in Vlaams Parlement

Over Emmanuel Desutter

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Provinciaal senator (West-Vlaanderen) (9 december 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Erequaestor van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 4 juli 1995)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)

Geboren

Heist (Knokke-Heist) op
Scroll to top