Search in Vlaams Parlement

Over Emiel Vansteenkiste

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (14 maart 1972 - 9 maart 1974)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VU (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • VU (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • VU (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • VU (11 april 1972 - 9 maart 1974)

Geboren

Oostende op

Overleden

Scroll to top