Search in Vlaams Parlement

Over Els Van Weert

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (18 mei 2003 - 5 juli 2004)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Mechelen-Turnhout (13 juni 1999 - 17 mei 2003)

Minister

  • Staatssecretaris voor Duurzame Ontwikkeling en Sociale Economie (18 juli 2004 - 20 december 2007)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Onafhankelijke (10 februari 2009 - 6 juni 2009)
  • Sp·a (18 december 2008 - 9 februari 2009)
  • Sp·a + VlaamsProgressieven (23 april 2008 - 17 december 2008)
  • Sp·a-spirit (21 december 2007 - 22 april 2008)
  • Sp·a-spirit (6 juli 2004 - 17 juli 2004)

Geboren

Lier op
Scroll to top