Search in Vlaams Parlement

Over Eloi Vandersmissen

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 20 april 1993)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (24 november 1991 - 20 april 1993)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (17 april 1974 - 16 december 1978)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (10 maart 1974 - 16 april 1974)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VLD (15 november 1992 - 20 april 1993)
  • PVV (7 januari 1992 - 14 november 1992)
  • PVV (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • PVV (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • PVV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • PVV (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)

Geboren

Herten (Wellen) op

Overleden

Scroll to top