Search in Vlaams Parlement

Over Elke Van den Brandt

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Deelstaatsenator (4 juli 2019 - 17 juli 2019)

Mandaten in andere deelstaatparlementen

  • Lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (26 mei 2019 - 17 juli 2019)
  • Lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (16 juli 2009 - 24 mei 2014)

Minister

  • Brussels minister van Mobiliteit, Openbare Werken en Verkeersveiligheid (situatie op 18 juli 2019)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Groen (17 juni 2014 - 25 mei 2019)

Geboren

Borgerhout op
Scroll to top