Search in Vlaams Parlement

Over Elke Roex

Politieke carrière

Mandaten in andere deelstaatparlementen

  • Lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (25 mei 2014 - 23 mei 2016)
  • Lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (7 juni 2009 - 24 mei 2014)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Sp·a (18 december 2008 - 6 juni 2009)
  • Sp·a + VlaamsProgressieven (23 april 2008 - 17 december 2008)
  • Sp·a-spirit (22 juli 2004 - 22 april 2008)

Geboren

Ukkel (Brussel) op
Scroll to top