Search in Vlaams Parlement

Over Elie Van Bogaert

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Gecoöpteerd senator (3 april 1974 - 16 april 1977)
  • Gecoöpteerd senator (3 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Gecoöpteerd senator (2 mei 1968 - 6 november 1971)
  • Gecoöpteerd senator (17 juni 1965 - 30 maart 1968)
  • Gecoöpteerd senator (25 april 1961 - 22 mei 1965)
  • Ereondervoozitter van de Senaat (situatie op 17 april 1977)

Minister

  • Staatssecretaris voor Institutionele en Administratieve Hervormingen (23 oktober 1973 - 24 april 1974)
  • Minister-staatssecretaris voor Nationale Opvoeding (10 augustus 1965 - 18 maart 1966)
  • Minister-staatssecretaris adjunct bij de minister van Nationale Opvoeding (28 juli 1965 - 9 augustus 1965)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Gent op

Overleden

Scroll to top