Search in Vlaams Parlement

Over Elie Bockstal

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Oudenaarde (8 november 1981 - 12 oktober 1985)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)

Geboren

Ronse op

Overleden

Scroll to top