Search in Vlaams Parlement

Over Edward Leemans

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Gecoöpteerd senator (14 januari 1988 - 23 november 1991)
  • Gecoöpteerd senator (12 november 1985 - 12 december 1987)
  • Gecoöpteerd senator (7 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Provinciaal senator (Brabant) (25 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (26 juni 1973 - 9 maart 1974)
  • Erevoorzitter van de Senaat (situatie op 24 november 1991)
  • Voorzitter van de Senaat (5 maart 1980 - 8 november 1987)

Minister

  • Minister van staat (situatie op 2 december 1983)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (3 juli 1973 - 9 maart 1974)

Geboren

Hoboken (Antwerpen) op

Overleden

Scroll to top