Search in Vlaams Parlement

Over Edgard Peetermans

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Provinciaal senator (Brabant) (28 december 1987 - 16 september 1991)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Geco√∂pteerd senator (7 december 1981 - 12 oktober 1985)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • PVV (3 december 1985 - 12 december 1987)

Geboren

Zoutleeuw op

Overleden

Scroll to top