Search in Vlaams Parlement

Over Edgard Bouwens

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Geco√∂pteerd senator (3 april 1974 - 14 januari 1976)
  • Provinciaal senator (Antwerpen) (17 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Provinciaal senator (Antwerpen) (16 april 1968 - 16 november 1971)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VU (4 april 1974 - 14 januari 1976)
  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Lier op

Overleden

Scroll to top