Search in Vlaams Parlement

Over Eddy Baldewijns

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (13 juni 1999 - 1 december 1999)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Erequaestor van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 7 december 1999)

Europese mandaten

  • Lid van het Comité van de Regio's (16 september 1996 - 25 januari 1998)
  • Plaatsvervangend lid van de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad (27 november 1999 - 17 maart 2000)

Minister

  • Vlaams minister van Onderwijs en Ambtenarenzaken (28 september 1998 - 12 juli 1999)
  • Vlaams minister van Openbare Werken, Vervoer en Ruimtelijke Ordening (20 juni 1995 - 27 september 1998)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (13 juni 1995 - 19 juni 1995)
  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • SP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (9 maart 1980 - 9 maart 1980)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)

Geboren

Borlo (Gingelom) op
Scroll to top