Search in Vlaams Parlement

Over Dirk Van Mechelen

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 december 1987 - 23 november 1991)

Europese mandaten

  • Lid van het Comité van de Regio's (7 april 2008 - 7 juni 2009)

Minister

  • Viceminister-president van de Vlaamse regering, Vlaams minister van Financiën en Begroting en Ruimtelijke Ordening (10 oktober 2007 - 12 juli 2009)
  • Vlaams minister van Financiën en Begroting en Ruimtelijke Ordening (22 juli 2004 - 9 oktober 2007)
  • Vlaams minister van Financiën en Begroting, Ruimtelijke Ordening, Wetenschappen en Technologische Innovatie (10 juni 2003 - 21 juli 2004)
  • Vlaams minister van Financiën en Begroting, Innovatie, Media en Ruimtelijke Ordening (1 augustus 2001 - 9 juni 2003)
  • Vlaams minister van Economie, Ruimtelijke Ordening en Media (13 juli 1999 - 31 juli 2001)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Open Vld (30 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • VLD-Vivant (6 juli 2004 - 21 juli 2004)
  • VLD (6 juli 1999 - 12 juli 1999)
  • VLD (13 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • VLD (15 november 1992 - 20 mei 1995)
  • PVV (7 januari 1992 - 14 november 1992)
  • PVV (2 februari 1988 - 23 november 1991)

Geboren

Ekeren (Antwerpen) op
Scroll to top