Search in Vlaams Parlement

Over Dirk Van der Maelen

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (13 juni 2010 - 24 mei 2014)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (10 juni 2007 - 12 juni 2010)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (18 mei 2003 - 9 juni 2007)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Aalst-Oudenaarde (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Aalst-Oudenaarde (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (16 december 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (27 juli 1989 - 23 november 1991)
  • Ereondervoorzitter van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 25 september 2019)

Europese mandaten

  • Plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (28 september 2009 - 29 september 2019)
  • Vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (4 november 1993 - 4 november 1999)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • SP (17 oktober 1989 - 23 november 1991)

Geboren

Geraardsbergen op
Scroll to top