Search in Vlaams Parlement

Over Dieudonné Vander Bruggen

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (1 juni 1958 - 25 maart 1961)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (11 april 1954 - 31 mei 1958)
  • Eresecretaris van de Senaat (situatie op 21 december 1977)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Geraardsbergen op

Overleden

Scroll to top