Search in Vlaams Parlement

Over Diane D'haeseleer

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (12 januari 1977 - 16 april 1977)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • PVV (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • PVV (15 februari 1977 - 16 april 1977)

Geboren

Aalst op

Overleden

Scroll to top