Search in Vlaams Parlement

Over Désiré Van Daele

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (1 juni 1967 - 30 maart 1968)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Temse op

Overleden

Scroll to top