Search in Vlaams Parlement

Over Dany Vandenbossche

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Gemeenschapssenator (18 januari 2007 - 4 juli 2007)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Gent-Eeklo (21 mei 1995 - 12 juni 1999)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Sp·a (18 december 2008 - 6 juni 2009)
  • Sp·a + VlaamsProgressieven (23 april 2008 - 17 december 2008)
  • Sp·a-spirit (6 juli 2004 - 22 april 2008)
  • Sp·a (15 oktober 2001 - 12 juni 2004)
  • SP (6 juli 1999 - 14 oktober 2001)

Geboren

Brugge op

Overleden

Scroll to top