Search in Vlaams Parlement

Over Danielle Godderis-T'Jonck

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Deelstaatsenator (11 januari 2019 - 23 mei 2019)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • N-VA (17 juni 2014 - 25 mei 2019)
  • N-VA (30 juni 2009 - 24 mei 2014)

Geboren

Oostende op
Scroll to top