Search in Vlaams Parlement

Over Daniël Vanpoucke

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Kortrijk-Roeselare-Tielt (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Kortrijk-Roeselare-Tielt (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (26 mei 1994 - 20 mei 1995)
  • Erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 24 juli 2003)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (1 juni 1994 - 20 mei 1995)

Geboren

Roeselare op
Scroll to top