Search in Vlaams Parlement

Over Daniël Coens

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (24 november 1991 - 15 februari 1992)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (7 november 1971 - 9 maart 1974)

Minister

  • Gemeenschapsminister van Onderwijs (18 oktober 1988 - 20 januari 1992)
  • Minister van Onderwijs (21 oktober 1987 - 8 mei 1988)
  • Minister van Onderwijs (28 november 1985 - 20 oktober 1987)
  • Minister van Onderwijs (17 december 1981 - 27 november 1985)
  • Minister van Ontwikkelingssamenwerking (6 april 1981 - 12 december 1981)
  • Minister van Ontwikkelingssamenwerking (22 oktober 1980 - 5 april 1981)
  • Staatssecretaris voor de Nederlandse Gemeenschap en het Vlaamse Gewest (11 juli 1979 - 17 mei 1980)
  • Staatssecretaris voor het Vlaamse Gewest (3 april 1979 - 10 juli 1979)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (7 januari 1992 - 15 februari 1992)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Beernem op

Overleden

Scroll to top