Search in Vlaams Parlement

Over Daan Vervaet

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (13 december 1987 - 3 april 1990)
  • Provinciaal senator (Brabant) (28 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (8 november 1981 - 12 oktober 1985)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VU (2 februari 1988 - 3 april 1990)
  • VU (22 december 1981 - 12 oktober 1985)

Geboren

Kalken (Laarne) op

Overleden

Scroll to top