Search in Vlaams Parlement

Over Cyriel Marchand

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (20 mei 1980 - 7 november 1981)
  • Erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 8 januari 1992)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (3 juni 1980 - 7 november 1981)

Geboren

Klerken (Houthulst) op

Overleden

Scroll to top