Search in Vlaams Parlement

Over Cindy Franssen

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Deelstaatsenator (3 juli 2014 - 31 december 2018)
  • Gemeenschapssenator (16 juli 2009 - 24 mei 2014)

Europese mandaten

  • Europees Parlementslid (situatie op 2 juli 2019)
  • Plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (12 november 2010 - 29 april 2017)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CD&V (17 juni 2014 - 25 mei 2019)
  • CD&V (30 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • CD&V (4 juli 2007 - 6 juni 2009)

Geboren

Oudenaarde op
Scroll to top