Search in Vlaams Parlement

Over Chris Vandenbroeke

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Gemeenschapssenator (15 juni 1995 - 17 mei 2003)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VU&ID (6 juli 1999 - 12 juni 2004)
  • VU (13 juni 1995 - 12 juni 1999)

Geboren

Waregem op

Overleden

Scroll to top