Search in Vlaams Parlement

Over César Heylen

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 15 juni 1983)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (26 maart 1961 - 22 mei 1965)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Overpelt op

Overleden

Scroll to top