Search in Vlaams Parlement

Over Cecile Harnie

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (24 november 1991 - 1 januari 1993)
  • Gecoöpteerd senator (14 januari 1988 - 23 november 1991)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • AGALEV (7 januari 1992 - 1 januari 1993)

Geboren

Halle op
Scroll to top