Search in Vlaams Parlement

Over Cécile Boeraeve-Derycke

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Ieper (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Ieper (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Ieper (17 april 1977 - 16 december 1978)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)

Geboren

Poperinge op

Overleden

Scroll to top