Search in Vlaams Parlement

Over Carlos Lisabeth

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (27 april 1989 - 23 november 1991)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (13 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • SP (2 mei 1989 - 23 november 1991)

Geboren

Deinze op
Scroll to top