Search in Vlaams Parlement

Over Carlo Van Elsen

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Provinciaal senator (Antwerpen) (28 december 1978 - 1 juli 1981)
  • Provinciaal senator (Antwerpen) (28 april 1977 - 27 december 1978)
  • Provinciaal senator (Antwerpen) (25 maart 1974 - 27 april 1977)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (7 november 1971 - 9 maart 1974)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VU (18 januari 1979 - 1 juli 1981)
  • VU (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • VU (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Mol op

Overleden

Scroll to top