Search in Vlaams Parlement

Over Carl Decaluwe

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Gouverneur provincie West-Vlaanderen (situatie op 1 februari 2012)

Federale mandaten

  • Gemeenschapssenator (8 juli 1999 - 11 oktober 1999)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CD&V (30 juni 2009 - 31 januari 2012)
  • CD&V (6 juli 2004 - 6 juni 2009)
  • CD&V (1 oktober 2001 - 12 juni 2004)
  • CVP (29 september 2001 - 1 oktober 2001)
  • CVP (6 juli 1999 - 28 september 2001)
  • CVP (4 juli 1995 - 12 juni 1999)

Geboren

Kortrijk op
Scroll to top