Search in Vlaams Parlement

Over Carina Van Cauter

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Gouverneur provincie Oost-Vlaanderen (situatie op 1 september 2020)

Federale mandaten

  • Deelstaatsenator (4 juli 2019 - 31 augustus 2020)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (13 juni 2010 - 24 mei 2014)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (10 juni 2007 - 12 juni 2010)
  • Fractievoorzitter in de Senaat (18 juli 2019 - 20 augustus 2020)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Open Vld (18 juni 2019 - 31 augustus 2020)

Geboren

Merchtem op
Scroll to top