Search in Vlaams Parlement

Over Bianca Debaets

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Deelstaatsenator (3 juli 2014 - 19 juli 2014)

Mandaten in andere deelstaatparlementen

  • Lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (situatie op 26 mei 2019)
  • Lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (17 juli 2009 - 24 mei 2014)

Minister

  • Staatssecretaris van de Brusselse Hoofdstedelijke Regering voor Informatica, Gelijke kansen, Dierenwelzijn, Ontwikkelingssamenwerking en Verkeersveiligheid (20 juli 2014 - 17 juli 2019)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CD&V (17 juni 2014 - 19 juli 2014)

Geboren

Eeklo op
Scroll to top