Search in Vlaams Parlement

Over Bert Anciaux

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Gecoöpteerd senator (situatie op 12 juli 2019)
  • Gecoöpteerd senator (10 juli 2014 - 23 mei 2019)
  • Rechtstreeks verkozen senator (13 juni 2010 - 24 mei 2014)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde (18 mei 2003 - 11 juli 2003)
  • Rechtstreeks verkozen senator (21 mei 1995 - 12 juni 1999)

Europese mandaten

  • Plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (26 januari 2002 - 24 november 2003)
  • Lid van het Comité van de Regio's (28 september 2000 - 25 januari 2002)

Minister

  • Vlaams minister van Cultuur, Jeugd, Sport en Brussel (22 juli 2004 - 12 juli 2009)
  • Minister van Mobiliteit en Sociale Economie (12 juli 2003 - 17 juli 2004)
  • Vlaams minister van Cultuur, Jeugd, Sport, Brusselse Aangelegenheden en Ontwikkelingssamenwerking (18 mei 2001 - 2 juli 2002)
  • Vlaams minister van Cultuur, Jeugd, Brusselse Aangelegenheden en Ontwikkelingssamenwerking (14 april 2000 - 17 mei 2001)
  • Vlaams minister van Cultuur, Jeugd, Stedelijk Beleid, Huisvesting en Brusselse Aangelegenheden (13 juli 1999 - 13 april 2000)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Sp·a-spirit (6 juli 2004 - 21 juli 2004)

Geboren

Merksem (Antwerpen) op
Scroll to top