Search in Vlaams Parlement

Over Ben Weyts

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Deelstaatsenator (3 juli 2014 - 24 juli 2014)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde (13 juni 2010 - 24 mei 2014)

Minister

  • Viceminister-president van de Vlaamse Regering, Vlaams minister van Onderwijs, Sport, Dierenwelzijn en Vlaamse Rand (situatie op 2 oktober 2019)
  • Viceminister-president van de Vlaamse Regering, Vlaams minister van Mobiliteit, Openbare Werken, Vlaamse Rand, Buitenlands Beleid, Onroerend Erfgoed en Dierenwelzijn (2 juli 2019 - 1 oktober 2019)
  • Vlaams minister van Mobiliteit, Openbare Werken, Vlaamse Rand, Toerisme en Dierenwelzijn (25 juli 2014 - 1 juli 2019)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • N-VA (18 juni 2019 - 1 oktober 2019)
  • N-VA (17 juni 2014 - 24 juli 2014)

Geboren

Leuven op
Scroll to top