Search in Vlaams Parlement

Over Bart Van Malderen

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Deelstaatsenator (3 juli 2014 - 23 mei 2019)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Sp·a (17 juni 2014 - 25 mei 2019)
  • Sp·a (30 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Sp·a (18 december 2008 - 6 juni 2009)
  • Sp·a + VlaamsProgressieven (23 april 2008 - 17 december 2008)
  • Sp·a-spirit (25 september 2006 - 22 april 2008)

Geboren

Dendermonde op
Scroll to top