Search in Vlaams Parlement

Over Bart Martens

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Gemeenschapssenator (22 juli 2004 - 13 juli 2009)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Sp·a (30 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Sp·a (18 december 2008 - 6 juni 2009)
  • Sp·a + VlaamsProgressieven (23 april 2008 - 17 december 2008)
  • Sp·a-spirit (6 juli 2004 - 22 april 2008)

Geboren

Lier op
Scroll to top