Search in Vlaams Parlement

Over Avil Geerinck

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (27 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (7 november 1971 - 9 maart 1974)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VU (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Zele op

Overleden

Scroll to top