Search in Vlaams Parlement

Over August Bogaerts

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (13 oktober 1985 - 27 juni 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Provinciaal senator (Brabant) (16 april 1968 - 6 november 1971)

Europese mandaten

  • Vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (17 maart 1983 - 8 mei 1987)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (3 december 1985 - 27 juni 1987)
  • SP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (9 maart 1980 - 9 maart 1980)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Haacht op

Overleden

Scroll to top