Search in Vlaams Parlement

Over Arnold Van Aperen

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 18 mei 2003)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Mechelen-Turnhout (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (13 december 1987 - 23 november 1991)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VLD (13 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • VLD (15 november 1992 - 20 mei 1995)
  • PVV (7 januari 1992 - 14 november 1992)
  • PVV (2 februari 1988 - 23 november 1991)

Geboren

Meer (Hoogstraten) op
Scroll to top