Search in Vlaams Parlement

Over Armand Verspeeten

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 21 december 1977)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (5 juli 1965 - 30 maart 1968)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (1 juni 1958 - 25 maart 1961)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Gent op

Overleden

Scroll to top