Search in Vlaams Parlement

Over Armand De Rore

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Erequaestor van de Senaat (situatie op 8 juli 1981)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (26 maart 1961 - 22 mei 1965)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (9 maart 1980 - 9 maart 1980)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Waregem op

Overleden

Scroll to top