Search in Vlaams Parlement

Over Armand De Baer

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (17 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (11 april 1968 - 16 november 1971)
  • Provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (5 juli 1965 - 10 april 1968)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • PVV (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Baslow (Groot-Brittannië) op

Overleden

Scroll to top