Search in Vlaams Parlement

Over Arlette Duclos

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Ieper (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Ieper (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Ieper (31 maart 1968 - 6 november 1971)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • PVV (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Houtem (Veurne) op

Overleden

Scroll to top