Search in Vlaams Parlement

Over Antoon Steverlynck

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (13 december 1987 - 8 oktober 1990)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (11 oktober 1977 - 16 december 1978)

Europese mandaten

  • Vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (27 januari 1986 - 16 november 1989)
  • Plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (26 april 1982 - 1 januari 1986)

Minister

  • Staatssecretaris toegevoegd aan de minister van Landbouw en Middenstand (21 januari 1972 - 25 januari 1973)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (2 februari 1988 - 8 oktober 1990)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (18 oktober 1977 - 16 december 1978)

Geboren

Vichte (Anzegem) op

Overleden

Scroll to top