Search in Vlaams Parlement

Over Anny De Maght-Aelbrecht

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (24 november 1991 - 20 mei 1995)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VLD (6 juli 1999 - 12 juni 2004)
  • VLD (13 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • VLD (15 november 1992 - 20 mei 1995)
  • PVV (7 januari 1992 - 14 november 1992)

Geboren

Meldert (Aalst) op
Scroll to top